Transportery/Taczki spalinowe/Wozidła

Informacja

Transportery/Taczki spalinowe/Wozidła Jest 6 produktów.

Transportery umożliwiają łatwe przenoszenie ciężkich ładunków takich jak ziemia, owoce, drewno opałowe lub materiały budowlane. W naszej ofercie dostępne są różne modele spełniające potrzeby zarówno użytkowników prywatnych, jak i profesjonalistów, odpowiednie do okazjonalnego lub intensywnego użytkowania, w zależności od rodzaju terenu i wielkoś...

Transportery umożliwiają łatwe przenoszenie ciężkich ładunków takich jak ziemia, owoce, drewno opałowe lub materiały budowlane. W naszej ofercie dostępne są różne modele spełniające potrzeby zarówno użytkowników prywatnych, jak i profesjonalistów, odpowiednie do okazjonalnego lub intensywnego użytkowania, w zależności od rodzaju terenu i wielkości ładunków, które mają być przewiezione. W sprzedaży posiadamy transportery firmy Oleo-Mac i Cedrus.

Więcej

Podkategorie

  • Transportery/Taczki...

    Transportery Oleo-Mac umożliwiają łatwe przenoszenie ciężkich ładunków takich jak ziemia, owoce, drewno opałowe lub materiały budowlane. W ofercie dostępne są różne modele spełniające potrzeby zarówno użytkowników prywatnych, jak i profesjonalistów, odpowiednie do okazjonalnego lub intensywnego użytkowania, w zależności od rodzaju terenu i wielkości ładunków, które mają być przewiezione. Polecamy nasze kompaktowe modele transporterów CR 340 H CR 340 K idealne do  pracy na niewielkich przestrzeniach i na pochyłościach, w ogrodzie lub na dowolnym obszarze wiejskim. Kompaktowe i zwrotne, maszyny te są wyposażone w wysięgnik 45°, który może być obsługiwany ręcznie i otwieraną skrzynię ładunkową, co jest szczególnie przydatne przy transporcie dużych ładunków, do około 350 kg. Użytkownicy szukający profesjonalnego transportera mogą wybrać modele CR 450 lub CR 560. Maszyny te, zaprojektowane zgodnie z najwyższymi normami jakości, oferują wysoką wydajność i wysoki poziom bezpieczeństwa operatora nawet na stromych terenach. Dzięki zmniejszonemu promieniowi skrętu, pojazdy te zapewniają łatwe manewrowanie, gwarantując doskonałą przyczepność na każdym terenie. Otwierana skrzynia ładunkowa pozwala na przewożenie bardzo dużych ładunków, od 450 do 550 kg. 

  • Transportery/Taczki...

    Oferta transporterów/taczek spalinowych/wozideł marki Cedrus

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Śledź nas na Facebooku