Siekiery i narzędzia Husqvarna do pracy w lesie

Informacja

Siekiery i narzędzia Husqvarna do pracy w lesie Jest 85 produktów.

Narzędzia do pracy w lesie są partnerem nie do pobicia w wymagających sytuacjach.W naszej ofercie znajduje sie szeroka gama siekier, narzędzi i akcesoriów, które sprawią, że proste rozwiązania będą jeszcze doskonalsze.  

Podkategorie

 • Siekiery Husqvarna z...

  Kompozytowe stylisko zastosowane w siekierach Hsqvarna sprawia, że narzędzie jest solidne i stabilne. Nasze siekiery z kompozytowymi styliskami zostały wzmocnione włóknem PA i nieprzywierającą powłoką, która zmniejsza tarcie.

 • Narzędzia Husqvarna...

  Podczas pracy na wysokości najważniejsze jest bezpieczeństwo. Husqvarna oferuje szeroki wybór narzędzi i akcesoriów, które sprawiają, że zadanie jest łatwiejsze i bezpieczniejsze, takich jak kaski, haki, pasy i oczka do pilarki.

 • Ręcznie kute siekiery...

  Husqvarna oferuje szeroką gamę siekier do różnego rodzaju prac, ręcznie wykonanych w Szwecji ze szwedzkiej stali o niezmiennie wysokiej jakości. Przy dobrej konserwacji twója siekiera wytrzyma długo.

 • Siekiery Husqvarna z...

  Wysokiej jakości siekiery Husqvarna wykonane w Niemczech. Przy odpowiedniej konserwacji będą służyły Ci przez długie lata.

 • Noże i siekiery...

  Doskonałe narzędzia ręczne do usuwania krzaków i poszycia w lesie lub okrzesywania drzew.

 • Dźwignie-obracaki i...

  Dźwignie-obracaki służą do powalania stosunkowo małych drzew. Są dostępne w różnych wariantach w zależności od wymaganej siły.

 • Haki i chwytaki...

  Aby podnosić, obracać i przenosić kłody. Uchwyt cechuje się ergonomiczną konstrukcją i wygodnym kształtem, zapewniając komfort i lepszą przyczepność.

 • Taśmy oznaczające i...

  Taśmy oznaczające są dostępne w dwóch wersjach (jednokolorowe lub dwukolorowe), które wykonano z całkowicie biodegradowalnej pulpy wiskozowej. Jeśli wygodniejszą opcją jest spray, wybierz naszą farbę do oznaczania w aerozolu.

 • Narzędzia miernicze...

  Unikatowa konstrukcja sprawia, że taśmy miernicze są lekkie i wygodne, a ich zwijanie i wymiana taśmy lub sprężyny jest niezwykle prosta. Taśmę można z łatwością rozłożyć przy pomocy rąk, bez potrzeby użycia śrubokrętu.

 • Piły do podkrzesywania...

  Łatwo i efektywnie — piła do podkrzesywania jest doskonałym narzędziem do mniejszych prac z piłowaniem w ogrodzie lub innych prac w terenie. Wybierz praktyczną piłę z modeli składanych, która będzie dopasowana do danego zadania.

 • Pasy narzędziowe...

  Przygotuj się do pracy z praktycznym pasem narzędziowym. Zestaw składa się z pasa, dwóch kieszeni, tylnego zaczepu na narzędzia, haka do podnoszenia, chwytaka do podnoszenia i taśmy pomiarowej.

 • Kliny Husqvarna

  Klin do rozłupywania drewna jest używany podczas ręcznego rozłupywania drewna opałowego. Klinów obalających używa się przy obalaniu drzew różnej wielkości. Czasami potrzeba kilku klinów. Dostępne są kliny wykonane z poliamidu, magnezu i aluminium, w różnych rozmiarach.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 85 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 85 elementów

Śledź nas na Facebooku