Myjki ciśnieniowe

Informacja

Myjki ciśnieniowe Jest 50 produktów.

Myjki wysokociśnieniowe Husqvarna oferują najwyższą jakość i intuicyjną obsługę jakiej oczekuje każdy wymagający użytkownik . Wszystkie modele są zaprojektowane tak tak, aby zoptymalizować wydajność czyszczenia i zapewnić użytkownikowi jak najlepsze wrażenia. Sprytne funkcje obrotowe, szybkie złącza, wytrzymałe metalowe pompy, koła o dużej przyc...

Myjki wysokociśnieniowe Husqvarna oferują najwyższą jakość i intuicyjną obsługę jakiej oczekuje każdy wymagający użytkownik . Wszystkie modele są zaprojektowane tak tak, aby zoptymalizować wydajność czyszczenia i zapewnić użytkownikowi jak najlepsze wrażenia. Sprytne funkcje obrotowe, szybkie złącza, wytrzymałe metalowe pompy, koła o dużej przyczepności i długie węże to tylko niektóre z wielu funkcji, które pomagają uzyskać doskonały rezultat.

Więcej

Podkategorie

  • Husqvarna

    Myjki ciśnieniowe marki Husqvarna

  • Comet

    Myjki ciśnieniowe firmy COMET to profesjonalne i solidnie wykonane maszyny. Wyposażone zostały w mocne pompy z głowicami z kutego mosiądzu. Myjki z serii KS i K 200 mają pompy krzywkowe, a w pozostałych modelach pompy napędzane są wałem korbowym i mogą pracować wiele godzin z dużą wydajnością. Konstrukcje myjek są bardzo proste i solidne, dzięki czemu nie sprawiają problemów w eksploatacji i w obsłudze serwisowej. Końcówki węży ciśnieniowych oraz nyple na pistoletach i lancach mają gwint M22 x 1,5.

  • Oleo-Mac

    Myjki Oleo-Mac to moc wody w połączeniu z wysokim ciśnieniem. Myjki Oleo-Mac zbudowane zostały z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów i technologii, co zapewnia higienę, czystość oraz maksymalne wyniki pracy.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 50 elementów

Śledź nas na Facebooku