Wyposażenie ochronne

Informacja

Wyposażenie ochronne Jest 99 produktów.

Środki ochronny indywidualnej marki Husqvarna pozwolą Ci zachować bezpieczeństwo i przygotują Cię do trudnych zadań. Nie chodzi o to, jak bezpieczny chcesz być, ale o to co chcesz osiągnąć.

Podkategorie

 • Kaski ochronne

  Zawsze należy zabezpieczać głowę kaskiem przeznaczonym do tego celu. Oferujemy produkty wysokiej jakości wyposażone w ochronniki słuchu i osłonę twarzy użytku profesjonalnego jak i okazjonalnego.

 • Obuwie

  Nasze obuwie ochronne zapewnia wygodę, stabilność i bezpieczeństwo. Dysponujemy obuwiem do każdego rodzaju pracy w lesie lub w ogrodzie, a więc otrzymujesz odpowiedni produkt do obecnie wykonywanego zadania.

 • Odzież ochronna

  Każde zadanie stawia przed użytkownikiem inne wymagania, a dobra odzież ochronna musi zapewnić niezawodne zabezpieczenie bez względu na warunki. Nasza seria odzieży ochronnej obejmuje każdy rodzaj pracy. Dzięki najnowszym innowacjom w zakresie kroju oraz zastosowaniu wysokiej jakości materiałów zapewnia ona poziom ochrony i wygody potrzebny do wykonania zadania.

 • Ochrona wzroku i twarzy

  Osłony twarzy, okulary i gogle — jest wiele sposobów na ochronę oczu. Wiemy, czego potrzebujesz i oferujemy kompletny wybór środków ochrony wzroku dostosowanych do każdych warunków.

 • Rękawice

  Ogrodnik, pracownik leśny czy arborysta? Nieważne, z jakimi zadaniami musisz się zmierzyć — w naszej ofercie znajdują się odpowiednie rękawice wykonane z materiałów zapewniających maksymalny komfort pracy.

 • Ochronniki słuchu

  Komfortowe ochronniki słuchu są niezbędne podczas pracy w głośnym otoczeniu. W naszej ofercie znajduje się wiele wersji ochronników słuchu z wyściełanym pałąkiem, radiem FM oraz z osłoną twarzy lub bez niej.

 • Pozostałe wyposażenie...

  Praca w terenie niesie ze sobą wiele wyzwań i trudności. Oferujemy szeroki wybór inteligentnych akcesoriów ochronnych, takich jak rękawice, szelki, haki, pasy, oczka, zatrzaski, suszarki do butów, zapięcia i wiele innych.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 99 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 99 elementów

Śledź nas na Facebooku