Traktory ogrodowe

Informacja

Traktory ogrodowe Jest 51 produktów.

Oferta solidnych, markowych i dostosowanych do potrzeb każdego klienta traktorów ogrodowych.

Podkategorie

 • Husqvarna traktory...

  Oferta traktorów ogrodowych marki Husqvarna.

  Wykonaj zadanie bez względu na warunki. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia dodatkowego oraz wbudowanej funkcji wyboru sposobu cięcia, traktory ogrodowe Husqvarna oferują doskonałą funkcjonalność i są wydajną pomocą w ogrodzie przez cały rok. To idealne rozwiązanie do skutecznej pielęgnacji trawników i innych prac ogrodowych.

 • Honda traktory ogrodowe

  Traktory ogrodowe marki Honda.

  Te maszyny polecamy do koszenia trawników o powierzchni przekraczającej 1500 m2. Dzięki swojej trwałości, zwrotności maszyny te mogą pracować zarówno w dużych ogrodach przydomowych, lecz także na terenach zieleni miejskiej przy koszeniu trawników w parkach, na skwerach oraz terenach zieleni osiedlowej. Nasze traktorki samobieżne wyróżniają się nowoczesną stylistyką. Bogate wyposażenie standardowe gwarantuje komfortową i bezpieczną pracę. Nasze rozwiązania techniczne umożliwiają koszenie i zbieranie trawy do kosza, a po zastosowaniu odpowiedniej przystawki mulczowanie lub wyrzut tylny.

 • Iseki traktory ogrodowe

  Traktory Iseki są zaprojektowane dla właścicieli ogrodów przydomowych ceniących sobie jakość, niezawodność i wytrzymałość. Dobrze wyglądająca, solidna i świetnie wyposażona gama kosiarek o różnych parametrach i przystępnych cenach dla każdego.

 • Oleo-Mac traktory...

  Traktory ogrodowe Oleo-Mac zapewniają wygodę i wysoką wydajność pracy na dużych przestrzeniach. Dzięki szerokiej gamie modeli nasze traktorki stanowią najbardziej praktyczne rozwiązanie dla szybkiej i wydajnej pracy przy koszeniu ogrodów, terenów zielonych i parków, nawet na nierównym terenie i przy gęstej roślinności.
  W przypadku małych i średnich powierzchni polecamy nasze małe traktorki  - na tyle kompaktowe, aby z łatwością mogły poruszać się także na terenie z przeszkodami w postaci licznych drzew czy małej architektury.
  Traktory ogrodowe z bocznym wyrzutem doskonale nadają się do pracy w przestrzeni średniej wielkości oraz tam, gdzie nie ma potrzeby zbierania ściętej trawy.
  Natomiast traktory ogrodowe z tylnym wyrzutem zostały zaprojektowane tak, aby sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających profesjonalistów: niezawodne i  wyjątkowo komfortowe. Oferują wysoką wydajność cięcia, są idealne do koszenia trawy w dużych ogrodach, a także w przestrzeni publicznej, gdzie potrzebne jest zbieranie ściętej trawy.
  Dzięki łatwemu do zainstalowania zestawowi, niektóre modele można przestawić do pracy w trybie mulczowania: ten system kilkakrotnie mieli ściętą trawę i rozdrobnioną rozrzuca po powierzchni, gdzie stanie się ona cennym składnik odżywczym trawnika.

 • Simplicity traktory...

  Simplicity to amerykańska marka, stworzona w 1922 roku w Wisconsin w USA. Produkcja maszyn również odbywa się w fabrykach na terenie Stanów Zjednoczonych. Od 2004 roku marka należy do koncernu Briggs&Stratton. Oferta obejmuje między innymi wysokiej klasy traktory ogrodowe i traktory typu zero-skręty. Wszystkie maszyny wyposażone są w silniki Briggs&Stratton oraz szereg innowacyjnych rozwiązań, ułatwiających pracę i zapewniających komfort użytkownikowi.

 • Osprzęt do traktorów...

  Oferta osprzętu do traktorów ogrodowych.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 51 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 51 elementów

Śledź nas na Facebooku