Przecinarki

Informacja

Przecinarki Jest 24 produktów.

Najszersza na światowym rynku gama przecinarek ręcznych sprawia, że zawsze masz pod ręką odpowiednią maszynę — dzięki czemu możesz pracować precyzyjnie z mniejszym wysiłkiem i optymalną wydajnością. W ofercie znajdują się urządzenia spalinowe i elektryczne. Każde z nich zostało zaprojektowane tak, aby pomóc Ci w efektywnym i ergonomicznym wykona...

Najszersza na światowym rynku gama przecinarek ręcznych sprawia, że zawsze masz pod ręką odpowiednią maszynę — dzięki czemu możesz pracować precyzyjnie z mniejszym wysiłkiem i optymalną wydajnością. W ofercie znajdują się urządzenia spalinowe i elektryczne. Każde z nich zostało zaprojektowane tak, aby pomóc Ci w efektywnym i ergonomicznym wykonaniu zadania.

Więcej

Podkategorie

 • Przecinarki spalinowe

  Wybór lekkich i ergonomicznych przecinarek z silnikami spalinowymi od wielofunkcyjnych maszyn do sporadycznego stosowania po profesjonalne przecinarki o niebywałej mocy.

 • Przecinarki elektryczne

  Przecinarki elektryczne Husqvarna to wielofunkcyjne urządzenia o dużej mocy. Można ich używać zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, ponieważ nie emitują spalin.

 • Przecinarki hydrauliczne

  Hydrauliczne przecinarki Husqvarna są lekkie, zwrotne i mocne. Można ich używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, ponieważ nie wydzielają spalin.

 • Przecinarki akumulatorowe

  Akumulatorowa przecinarka o łatwej obsłudze i niskich wibracjach. Doskonały sotsunek mocy do masy czyni ją doskonałym uzupełnieniem przy lekkich pracach remontowych. Idealna do betonowych, granitowych płyt w ogrodzie, przy pracy z dachówką, do cięcia na sucho i mokro.

 • Przecinarki jezdne

  W przypadku ręcznego cięcia jezdnego uzyskanie maksymalnej wydajności jest możliwe wyłącznie dzięki dobremu wyważeniu mocy, ergonomii, momentu obrotowego, manewrowości i niezawodności. Efektywna współpraca wszystkich czynników jest niezbędna do pełnego wykorzystania dnia pracy. Chodzi o całościową współpracę między użytkownikiem, maszyną a tarczą diamentową. Właśnie to czyni przecinarki jezdne marki Husqvarna idealnym wyborem, który zapewnia maksymalną wydajność. Nasza kompletna oferta najwyższej jakości maszyn, od dużych i potężnych przecinarek drogowych, z silnikami Diesla zgodnymi ze standardem Poziom 4/Etap IIIB, do małych i sprawnych przecinarek jezdnych z niezawodnymi silnikami benzynowymi, oferujemy odpowiednią maszynę do każdego zadania.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów

Śledź nas na Facebooku